Wandelen op sneeuwschoenen in 2018

Wandelen op sneeuwschoenen in 2018


Vergeet skiën! Ga wandelen in de sneeuw.

Themareizen

Themareizen


Wandelen en...

BOOTZ jongerenreizen

BOOTZ jongerenreizen


Anders Reizen voor jongeren van 18 tot 34 jaar

Missie Formidabel

Missie Formidabel


Ontdek onze gezinsreizen op missieformidabel.be

Samen, alleen op reis

Samen, alleen op reis


met Altero singlereizen

Stuur jouw foto's, filmpjes en verslagen naar ons.

Stuur jouw foto's, filmpjes en verslagen naar ons.


En wie weet verschijnen ze op deze site!

Alle info over de reisvoorstellingen en infotafels op de Landencocktail op 14/01 in Mechelen.

Wens je op voorhand in te schrijven en een gratis inkomticket voor 2 personen te krijgen. Of wil je meer info over Joker of Karavaan. Ga dan naar Landencocktail.be >>

Presentaties Anders Reizen

14u20 - Jordanië (culturele wandelreis&woestijntrekking)

11u20 -Namibië & Botswana

14u40 - Canada (west&oost)

11u40 -Zuid-Afrika

15u00 -Alaska

12u00 - Marokko

15u20 -Colombia

12u30 -Armenië&Georgië

15u40 - Peru (Noord-ZuidenAlpamayo)

13u00 -Ijsland

16u00 -Japan

13u20 - Noorwegen (Lofoten&binnenland)

16u20 - Zuid-India

13u40 - Lapland (winter&zomer)

16u40 - Nepal

14u00 -Oman

17u10 - Missie Formidabel gezinsreizen

 

Infotafels Anders Reizen

Bestemming    Van - Tot Begeleider 
Bootz jongerenreizen 11-17.30 Fre Vrijs
Missie Formidabel gezinsreizen   11-17.30 Nele Grootjans
EUROPA
Albanië in groep 11-17.30 Peter Gailliaert
Albanië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Armenië in groep 11-17.30 Peter Gailliaert
België in groep 11-17.30 Didier Delcourt
België individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Bosnië-Herzegovina in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Bulgarije in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Bulgarije individueel 11-17.30 Linde Fransen
Cyprus individueel 11-17.30 Linde Fransen
Denemarken in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Duitsland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Duitsland individueel 11-17.30 Linde Fransen
Estland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Finland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Frankrijk in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Frankrijk individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Frankrijk (Corsica) individueel 11-17.30 Peter Keppens
Georgië in groep 11-17.30 Peter Gailliaert
Georgië in groep 15-17.30 Karin Middel
Griekenland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Griekenland individueel 11-17.30 Linde Fransen
Groot-Brittannië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Groot-Brittannië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Hongarije in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Ierland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Ierland individueel 11-17.30 Linde Fransen
Ijsland in groep 11-14 Kris Vanloo
Ijsland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Ijsland individueel 11-17.30 Peter Keppens
Italië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Italië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Kosovo in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Kroatië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Kroatië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Letland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Litouwen in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Luxemburg individueel 11-17.30 Linde Fransen
Macedonië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Malta in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Malta individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Montenegro in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Montenegro individueel 11-17.30 Linde Fransen
Nederland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Nederland individueel 11-17.30 Linde Fransen
Noorwegen in groep 11-17.30 Johan Redant
Noorwegen in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Noorwegen individueel 11-17.30 Peter Keppens
Oostenrijk in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Oostenrijk individueel 11-17.30 Linde Fransen
Portugal in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Portugal individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Rusland in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Servië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Slovenië in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Slovenië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Spanje in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Spanje individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Tsjechië individueel 11-17.30 Linde Fransen
Zweden in groep 11-14 Denise Nieuwejaers
Zweden in groep 11-17.30 Didier Delcourt
Zweden individueel 11-17.30 Peter Keppens
BUITEN EUROPA
Argentinië in groep 11-17.30 Peter Keppens
Argentinië individueel 11-17.30 Peter Keppens
Australië in groep 11-17.30 Bart De Winter
Bolivia in groep 11-17.30 Peter Keppens
Bolivië individueel 11-17.30 Peter Keppens
Botswana individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Cabo Verde in groep 11-14 Carie vanderkruijs
Cabo Verde individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Cambodja in groep 11-14 Carie vanderkruijs
Cambodja individueel 11-17.30 Sophie Lekens
Canada in groep 11-17.30 Peter Keppens
Canada individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Chili individueel 11-17.30 Peter Keppens
China in groep 11-17.30 Bart De Winter
Colombia in groep 11-14 Peter Keppens
Colombia in groep 14-17 Sandrita Van Kemseke
Costa Rica in groep 11-17.30 Peter Keppens
Costa Rica individueel 11-17.30 Peter Keppens
Ecuador individueel 11-17.30 Peter Keppens
India individueel 11-17.30 Peter Keppens
India (Ladakh) in groep 11-17.30 Nancy Jans
India (Zuid) in groep 14-17.30 Rob Putseys
Indonesië in groep 11-17.30 Nancy Jans
Indonesië individueel 11-17.30 Ludo Wauters
Iran in groep 11-17.30 Peter Gailliaert
Japan in groep 14-17.30 Liesbeth Vaes
Jordanië in groep 11-17.30 Nancy Jans
Jordanië individueel 11-17.30 Nancy Jans
La Réunion in groep 11-14 Kris Vanloo
La Réunion individueel 11-17.30 Peter Keppens
Laos in groep 11-14 Carie vanderkruijs
Marokko in groep 11-17.30 Nancy Jans
Marokko individueel 11-17.30 Nancy Jans
Mexico in groep 11-17.30 Bart De Winter
Mexico individueel 11-17.30 Peter Keppens
Namibië individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Namibië & Botswana in groep 11-14 Reza Dayani
Nepal in groep 11-15 Karin Middel
Nepal in groep 15-17.30 Betty Moureaux
Nepal individueel 11-17.30 Peter Keppens
Nieuw-Zeeland in groep 11-17.30 Bart De Winter
Nieuw-Zeeland individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Oman in groep 14.30-17.30 Gerd Westhof
Peru in groep 11-17.30 Peter Keppens
Peru individueel 11-17.30 Peter Keppens
Sri Lanka in groep 11-14 Nancy Jans
Sri Lanka in groep 14-17 Sandrita Van Kemseke
Sri Lanka individueel 11-17.30 Sophie Lekens
Suriname in groep 11-17.30 Bart De Winter
Tanzania in groep 11-17.30 Bart De Winter
Tanzania individueel 11-17.30 Vicky Quintens
Thailand in groep 14-17 Sandrita Van Kemseke
Thailand individueel 11-17.30 Sophie Lekens
Turkije in groep 11-17.30 Bart De Winter
Verenigde Staten in groep 11-14 Kris Vanloo
Verenigde Staten in groep 15-17.30 Betty Moureaux
Verenigde Staten individueel 11-17.30 Christophe Janssens
Vietnam in groep 11-17.30 Johan Redant
Vietnam individueel 11-17.30 Sophie Lekens
Zuid-Afrika in groep 11-14 Reza Dayani
Zuid-Afrika individueel 11-17.30 Vicky Quintens

 

Meer info over de Landencocktail en de infotafels en presentaties van Joker >>